BWTD (PEGAWAI AKAUN / TUNTUTAN /PENGUATKUASAAN)




Hubungi Kami > BWTD (Pegawai Akaun / Tuntutan / Penguatkuasaan)

BWTD (PEGAWAI AKAUN / TUNTUTAN / PENGUATKUASAAN)



NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008611
EMEL bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Ayub bin Haji Zaidin 03-80008601 ayub
Norfaizah binti Abdullah Sani 03-80008602 faizah

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Arpah binti Jais @ Hj Mhd Dahlan 03-80008606 arpah.jais
Mahfuzah binti Wahab 03-80008607 mahfuzah
Mahfuza binti Masri 03-80008608 mahfuza.masri
Roziana binti Mohd Dahalan 03-80008605 roziana.dahalan

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL akaun.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Sivasubramaniam A/l Pothras @ Botharajo 03-80008661 siva.pothras
Muhammad Ariff Mustaqim bin Mohd Yusoff 03-80008662 ariffmustaqim.yusoff
Rafidah binti Ahmad 03-80008663 fida.ahmad
Siti Zuraida Binti Abu Bakar 03-80008664 zuraida.abubakar
Syed Mohd Faiz bin Syed Mohd Shaifudin 03-80008777 syedfaiz.shaifudin
Amarwani binti Mohamed 03-80008776 amarwani.mohamed
Nurul Huda binti Sukardi 03-80008665 huda.sukardi
Mohd Fariz bin M. Hata 03-80008770 fariz.hata
Nor Akmalia binti Kamaruddin 03-80008778 norakmalia.kamaruddin

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL tuntutan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Husna binti Hela Ladin 03-80008711 husna.hela
Ros Suhaila binti Abd Halim 03-80008712 suhaila.halim
Azrin Sofhan bin Adnan 03-80008713 azrinsofhan.adnan
Norleen binti Ibrahim 03-80008714 norleen.ibrahim
Suhaili binti Hussin 03-80008715 suhaili.hussin
Nurliyana Suhaini binti Mohamad Zaini 03-80008716 nurliyana.suhaini
Mohd Norfalihin Bin Wahidzada 03-80008717 norfalihin
Amiza binti Jaafar 03-80008718 amiza.jaafar
Nordiana binti Md Ali 03-80008772 nordiana.mdali
Rozyana binti Jimat 03-80008719 rozyana.jimat
Abdullah Fadhil bin Mat Zainun 03-80008773 fadhil.matzainun
Shafizol bin Halifah 03-80008779 shafizol
Mohd Azizi bin Yusof 03-80008762 zizie
Nurul Akma binti Shafie 03-80008723 akma.shafie
Shakirah binti Mohamed Shaari 03-80008724 shakirah.s
Mohd Zubir Shah bin Mohamed Kassim 03-80008725 zubir.kassim
Nor Rosmah binti Osman 03-80008726 norrosmah
Wan Mardziah binti Wan Hamzah 03-80008720 mardziah
Nur Awatif Aqma binti Elep 03-80008721 awatif.elep
Rosniza binti Rozaini 03-80008722 rosniza.rozaini
Dersiah binti Mokhtar 03-80008727 Dersiah
Hairini binti Mohamad Yunus 03-80008728 hairini.yunus
Mohamad Hafizi bin Rahim 03-80008729 hafizi.rahim
Muhammad Sufyan bin Khairudin 03-80008764 sufyan.khairudin
Wan Amirul Afiffi bin Wan Adlin 03-80008774 wanamirul.adlin
CAWANGAN UTC PUDU KUALA LUMPUR
Bilik Pegawai 03-20201608 -
Arif Bin Awang @ Abdullah 03-20201635 arif.abdullah
Rosniza Binti Rozaini 03-20201088 rosniza.rozaini
Zuli Aniza binti Mohd @ Ab.Razak 03-20201660 zulianiza.razak

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL sekuriti.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Siti Noor Engriani binti Abu 03-80008681 engriani.abu
Norizan binti Abu Bakar 03-80008682 norizan.ab
Siti Haira binti Jaafar 03-80008780 haira
Noridayu binti Jusoh 03-80008781 noridayu.jusoh

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Haliza binti Hashim 03-80008603 haliza.hashim
Norhafizah binti Mohd Termizi 03-80008604 hafizaht

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL admin.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Roziwaty binti Junaidi 03-80008621 roziwaty.junaidi
Syed Muhammad Hussin bin Syed A.Rahim 03-80008622 smhussin.sarahim
Nur Hafizah binti Fizah @ Samsudin 03-80008623 fizah.samsudin
Mohd Hanapi @ Mohd Halim bin Mohd Isa 03-80008624 mohdhanapi.isa
Roslina binti Mat Rejab 03-80008625 roslina.mrejab
Nor Roszaliza binti Awang Teh 03-80008626 zaliza.awgteh
Siti Hajar binti Paiman 03-80008627 siti.paiman
Muhamad Azimee bin Md Ambiah 03-80008628 azimee.ambiah
Suziawati binti Sakiman 03-80008630 suziawati

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL penguatkuasaan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Azlena binti Abdul Jamil 03-80008631 azlena.jamil
Wan Ratifah binti Wan Junos 03-80008632 wratifah
Yazid bin Abd Razak 03-80008633 yazid.razak
Siti Rahmah Binti Samad 03-80008634 sitirahmah
Rogaya Binti Ibrahim 03-80008635 rogaya.ibrahim
Nurul Shazwani Zulkepli 03-80008636 shazwani.zulkepli
Syed A'kashah bin Said Abdullah 03-80008637 syedakashah
Aliah Hanim binti Ramdan 03-80008638 aliahhanim.ramdan
Nik Saiful Azlan Bin Nik Kub 03-80008639 saiful.nikkub
Mohamad Hafiz bin Hamdan 03-80008640 hafiz.hamdan
Norhidayu binti Samat 03-80008641 norhidayu.samat
Muhammad Asyraf bin Ramli 03-80008644 asyraf.ramli
Muhammad Hafizulazhar bin Shafie 03-80008645 hafizul.shafie

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL perundingan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Nurazmiah binti Azri 03-80008651 nurazmiah.azri
Nor Ashikin binti Ismail 03-80008652 norashikin.ismail
Nur Aisha binti Mohd Basri 03-80008653 aisha.basri
Auni Izzati binti Mansor 03-80008654 auni.mansor
Nik Hafizah binti Nik Daud 03-80008654 nik.hafizah
Nur Syazwani binti Abd Rahman 03-80008653 nursyazwani.rahman
Ahmad Rathomie bin Hasbullah 03-80008642 ahmad.rathomie
Khairul Khairina binti Mustafa 03-80008654 rina.mustafa