BWTD (PEGAWAI AKAUN / TUNTUTAN /PENGUATKUASAAN)




Hubungi Kami > BWTD (Pegawai Akaun / Tuntutan / Penguatkuasaan)

BWTD (PEGAWAI AKAUN / TUNTUTAN / PENGUATKUASAAN)



NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-20725707
EMEL akaun.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Roziwaty binti Junaidi 03-20568081 roziwaty.junaidi
Muhammad Ariff Mustaqim bin Mohd Yusoff 03-20568082 ariffmustaqim.yusoff
Rafidah binti Ahmad 03-20568083 fida.ahmad
Shafizol bin Halifah 03-20568084 shafizol
Nik Saiful Azlan bin Nik Kub 03-20568085 saiful.nikkub
Mohd Fariz bin M. Hata 03-20568086 fariz.hata
Nurul Huda binti Sukardi 03-20568087 huda.sukardi
Nor Akmalia binti Kamaruddin 03-20568088 norakmalia.kamaruddin
Noraisyah binti Muhammad Zakuan 03-20568089 aisyah.zakuan
Muhamad Afandi bin Razali 03-20568090 afandi.razali
Siti Ainsyah binti Rasli 03-20568088 ainsyah.rasli

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-20725707
EMEL tuntutan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Azlena binti Abdul Jamil 03-20568031 azlena.jamil
Ros Suhaila binti Abd Halim 03-20568032 suhaila.halim
Nashielia binti Abu Bakar 03-20568033 shielia
Abd Jamil bin Mohd Noor 03-20568034 jamil.noor
Rogaya binti Ibrahim 03-20568035 rogaya.ibrahim
Fatin Afiqah binti Fauzi 03-20568037 fatin.fauzi
Nurliyana Suhaini binti Mohamad Zaini 03-20568066 nurliyana.suhaini
Fitriayati binti Dollah 03-20568038 fitriayati.dollah
Rozaliah binti Jainudin 03-20568040 rozaliah.jainudin
Abdullah Fadhil bin Mat Zainun 03-20568041 fadhil.matzainun
Syed Mohd Faiz bin Syed Mohd Shaifudin 03-20568042 syedfaiz.shaifudin
Rozyana binti Jimat 03-20568043 rozyana.jimat
Mohd Azizi bin Yusuf 03-20568044 zizie
Nor Rosmah binti Osman 03-20568045 norrosmah
Mohd Zubir Shah bin Mohamed Kassim 03-20568047 zubir.kassim
Zuli Aniza binti Mohd @ Ab.Razak 03-20568048 zulianiza.razak
Amarwani binti Hj Mohamed 03-20568048 amarwani.mohamed
Wan Mardziah binti Wan Hamzah 03-20568049 mardziah
Nur Awatif Aqma binti Elep 03-20568050 awatif.elep
Mohamad Hafizi bin Rahim 03-20568050 hafizi.rahim
Dersiah binti Mokhtar 03-20568051 dersiah
Rosniza binti Rozaini 03-20568052 rosniza.rozaini
Nurul Ilyana binti Hajamydin 03-20568053 ilyana.mydin
Siti Aishah binti Mat Nawi 03-20568055 aishah.nawi
Hairini binti Mohamad Yunus 03-20568056 hairini.yunus
Ravi Kumar A/L Govindaroju 03-20568058 ravi.govindaroju
Mohamed Rizwan bin Mohd Ubayatulla 03-20568059 rizwan.ubayatulla
Nur Diyana binti Ab Aziz 03-20568060 nurdiyana.abaziz
Hannan Ashraf bin Azizul Hisham 03-20568100 hannanashraf.azizul

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-20267430
EMEL penguatkuasaan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Mohd Nazi bin Mat Yusoff 03-20568071 nazi.yusoff
Wan Ratifah binti Wan Junos 03-20568072 wratifah
Yazid bin Abd Razak 03-20568073 yazid.razak
Aliah Hanim binti Ramdan 03-20568074 aliahhanim.ramdan
Syed Muhammad Hussin bin Syed A.Rahim 03-20568075 smhussin.sarahim
Mohammad Khairul Anuar bin Ab Ghani 03-20568076 mkhairul.ghani
Suhaili binti Hussin 03-20568078 suhaili.hussin
Muhamad Hafiz bin Hamdan 03-20568079 hafiz.hamdan
Mohd Norfalihin bin Wahidzada 03-20568080 norfalihin
Arif bin Awang@Abdullah 03-20568091 arif.abdullah
Suriati binti Mohamed Ibrahim 03-20568092 suriati.mibrahim
Norhidayu binti Samat 03-20568093 norhidayu.samat
Nurdiana binti Mohd Arshad 03-20568079 nurdiana.arshad
Siti Najlaa binti Abdul Rashid 03-20568079 sitinajlaa.rashid
Nurul Fariha binti Ahmad Zaki 03-20568093 nurulfariha.zaki
Muhammad Asyraf bin Ramli 03-20568093 asyraf.ramli