BWTD (PEGAWAI AKAUN / TUNTUTAN /PENGUATKUASAAN)




Hubungi Kami > BWTD (Pegawai Akaun / Tuntutan / Penguatkuasaan)

BWTD (PEGAWAI AKAUN / TUNTUTAN / PENGUATKUASAAN)



NAMA JAWATAN NO.TELEFON/SAMBUNGAN EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008611
EMEL bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Kosong Pengarah JUSA C 03-80008601 -
Nur Aqilah binti Johari Setiausaha Pejabat N32 03-80008602 nuraqilah

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Haliza binti Hashim Timbalan Pengarah WA54 03-80008603 haliza.hashim
Norhanizah binti Yaacob Setiausaha Pejabat N29 03-80008604 norhanizah

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL admin.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Syed A'kashah bin Said Abdullah Penolong Pengarah WA44 03-80008622 syedakashah
Amiza binti Jaafar Penolong Akauntan W32 03-80008718 amiza.jaafar
Farah Nor Diyana binti Mohamad @ Shamsuddin Penolong Akauntan W29 (KUP) 03-80008628 farah.mohamad
Nur Rasilah binti Rashid Pembantu Akauntan W22 03-80008624 nurrasilah
Norhafizah binti Abd Hamid Pembantu Tadbir (Kew) W22 (KUP) 03-80008629 fizah.hamid
Nur Hafizah @ Fizah binti Samsudin Ketua Pembantu Tadbir (P/O) N22 03-80008623 fizah.samsudin
Muhammad Amirul Fahmi bin Hassim Pembantu Tadbir (P/O) N19 03-80008625 amfahmi.hassim
Nor Roszaliza binti Awang Teh Pembantu Tadbir (P/O) N19 03-80008626 zaliza.awgteh
Nurqurratuaini Nabilah binti Mohammad Pembantu Tadbir (P/O) N19 03-80008627 nabilah.mohammad
Zulkefli bin Mohamad Rathi Pembantu Am Pejabat N11 03-80008630 zulkefli.rathi
Nur Atiqah binti Ayob Ahmad Pembantu Eksekutif Perkhidmatan MYSTEP - nuratiqah.ayub
Kamarulzaman bin Mat Noor Pemandu MYSTEP - kamarul.matnor
Muhammad Ziauddin bin Othman Pemandu MYSTEP - ziauddin@anm.gov.my

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL penguatkuasaan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Zuraini binti Ilias Ketua Penolong Pengarah Kanan WA52 03-80008631 zuraini.ilias
Noorerlena binti Abu Bakar Ketua Penolong Pengarah WA48 03-80008632 erlena
Kosong Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008633 kosong
Noraida binti Ilias Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008634 noraida.ilias
Nadia Nur- Emilia binti Zulkifli Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008635 emilia
Kosong Penolong Pengarah WA41 03-80008638 -
Nurul Shazwani binti Zulkepli Penolong Pengarah WA41 03-80008636 shazwani.zulkepli
Rohaida binti Abdullah Penolong Pengarah WA41 03-80008637 rohaida.abdullah
Nik Saiful Azlan bin Nik Kub Penolong Akauntan W32 03-80008639 saiful.nikkub
Rosni Mas Ayu binti Wahab Penolong Akauntan W32 03-80008640 rosnimasayu
Radha a/p Gunasekaran Pembantu Akauntan W22 03-80008641 radha
Muhammad Sufyan bin Khairudin Pembantu Tadbir (Kew) W19 03-80008645 sufyan.khairudin
Kosong Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008644 -

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL perundingan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Husna binti Hela Ladin Ketua Penolong Pengarah WA48 03-80008651 husna.hela
Roziwaty binti Junaidi Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008621 roziwaty.junaidi
Kosong Pembantu Akauntan W22 03-80008652 -
Nur Aisha binti Mohd Basri Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008653 aisha.basri
Auni Izzati binti Mansor Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008654 auni.mansor
Nur Syazwani binti Abd Rahman Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008653 nursyazwani.rahman
Nur Syazmin binti Mohd Noor Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008654 syazmin.mdnoor
Nur Hidayah binti Rusli Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008643 hidayah.rusli
Siti Nurul Najihah binti Noh @ Mohd Noh Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008642 nurulnajihah.noh

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
Azli bin Ali Timbalan Pengarah WA54 03-80008606 azli
Norliyana Sukma binti Zaharudin Pembantu Setiausaha Pejabat N19 03-80008607 norliyanasukma

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL tuntutan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Azlena binti Abdul Jamil Ketua Penolong Pengarah Kanan WA52 03-80008608 azlena.jamil
Nurazmiah binti Azri Ketua Penolong Pengarah WA48 03-80008711 nurazmiah.azri
Kosong Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008661 -
Kosong Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008716 -
Kosong Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008717 -
Nur Fatin Amirah binti Samsudin Penolong Pengarah WA44 03-80008713 fatin.amirah
Abdul Halim bin Siru Penolong Pegarah WA44 03-80008605 halim.siru
Nurfarahin binti Yahaya Penolong Pengarah WA41 03-80008714 farahin.yahaya
Rafidah binti Ahmad Penolong Akauntan W32 03-80008722 fida.ahmad
Siti Munirah binti Mohd Azlan Penolong Akauntan W29 03-80008779 munirah.azlan
Rozyana binti Jimat Penolong Akauntan W29 03-80008719 rozyana.jimat
Abdullah Fadhil bin Mat Zainun Penolong Akauntan W29 03-80008773 fadhil.matzainun
Mas Lisa binti Mat Jamil Penolong Akauntan W29 03-80008762 lisa.jamil
Nurhayati binti Abu Hassan Bashri Penolong Akauntan W29 03-80008718 nurhayati.bashri
Mohd Eswan bin Zakaria Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008724 eswan.zakaria
Nurul Akma binti Shafie Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008723 akma.shafie
Kosong Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008720 -
Muhamad Rosli bin Mohd Asmungi Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008725 rosli.asmungi
Zurina binti Ab Rafar Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008727 zurinarafar
Norieta binti Hambali Penolong Akauntan W28 03-80008728 norieta.hambali
Ganggeswary A/P Muniandy Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008721 ganggeswary.muniandy
Sharifah Salwa @ Nurulhuda binti Syed Ahmad Pembantu Akauntan W22 03-80008769 salwa.ahmad
Mohamad Hafizi bin Rahim Pembantu Akauntan W19 03-80008729 hafizi.rahim
Mohamad Aiza Izzat bin Abbas Pembantu Akauntan W19 03-80008774 izzat.abbas
Muhammad Hanif bin Mohd Nasan Pembantu Akauntan W19 03-80008772 hanifnasan
Nurul Fathiqa binti Mohd Jarohani Pembantu Akauntan W19 03-80008720 fathiqa.jarohani
Noor Haniz binti Abdul Khalek Pembantu Akauntan W19 - haniz.khalek

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
Azrin Sofhan bin Adnan Penolong Pengarah Kanan WA44 03-20201608 azrinsofhan.adnan
Kosong Penolong Pengarah Kanan W44 03-20201608
Kosong Penolong Akauntan W32 03-20201635 -
Nuur Ashabul Kahfi bin Mohd Sofian Penolong Akauntan W29 (KUP) 03-20201088 kahfi
Zuli Aniza binti Mohd @ Ab Razak Pembantu Akauntan W22 03-20201088 zulianiza.razak
Mohd Hanapi @ Mohd Halim bin Mohd Isa Pembantu Akauntan W22 03-20201608 mohdhanapi.isa

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL akaun.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Khairathul Aswarita binti Tan Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008661 aswarita
Aainaa binti Ariffin Penolong Pengarah WA41 03-80008662 aainaa
Siti Zuraida binti Abu Bakar Penolong Akauntan W36 03-80008664 zuraida.abubakar
Harzilawati binti Hashim Penolong Akauntan W32 - harzilawati
Mazuwan bin Darwin Penolong Akauntan W32 03-80008663 marzuwan.darwin
Syed Mohd Faiz bin Syed Mohd Shaifudin Penolong Akauntan W29 03-80008777 syedfaiz.shaifudin
Nurul Aini binti Abd Manan Pembantu Akauntan W22 03-80008776 nurulaini
Abdul Muna'iem bin Idris Pembantu Tadbir (Kew) W22 (KUP) 03-80008665 munaiem.idris
Mohd Fariz bin M. Hata Pembantu Tadbir (Kew) W19 03-80008770 fariz.hata
Nor Akmalia binti Kamaruddin Pembantu Tadbir (Kew) W19 03-80008778 norakmalia.kamaruddin

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL sekuriti.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Siti Noor Engriani binti Abu Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008681 engriani.abu
Norizan binti Abu Bakar Penolong Akauntan W29 03-80008682 norizan.ab
Nor Rosmah binti Osman Pembantu Akuantan W22 03-80008780 norrosmah
Noridayu binti Jusoh Pembantu Tadbir (Kew) W19 03-80008781 noridayu.jusoh