BWTD (PEGAWAI AKAUN / TUNTUTAN /PENGUATKUASAAN)




Hubungi Kami > BWTD (Pegawai Akaun / Tuntutan / Penguatkuasaan)

BWTD (PEGAWAI AKAUN / TUNTUTAN / PENGUATKUASAAN)



NAMA JAWATAN NO.TELEFON/SAMBUNGAN EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008611
EMEL bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Kalthom binti Salim Pengarah JUSA C 03-80008601 kalthom
Norfaizah binti Abdullah Sani Setiausaha Pejabat N29 03-80008602 faizah

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
Mohd Yusof bin Wahid Timbalan Pengarah WA54 03-80008606 mohdyusof
Mahfuzah binti Wahab Pembantu Setiausaha Pejabat N22 03-80008607 mahfuzah

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL akaun.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Sivasubramaniam a/l Pothras @ Botharajo Penolong Pengarah Kanan WA48(KUP) 03-80008715 siva.pothras
Adilfizah binti Badarudin Penolong Pengarah WA44(KUP) 03-80008662 adilfizah
Rafidah binti Ahmad Penolong Akauntan Kanan W32 03-80008663 fida.ahmad
Siti Zuraida binti Abu Bakar Penolong Akauntan Kanan W32 03-80008664 zuraida.abubakar
Syed Mohd Faiz bin Syed Mohd Shaifudin Penolong Akauntan W29 03-80008777 syedfaiz.shaifudin
Amarwani binti Hj. Mohamed Pembantu Akauntan W22 03-80008776 amarwani.mohamed
Kosong Pembantu Akauntan W22 03-80008665 -
Mohd Fariz bin M. Hata Pembantu Tadbir (Kew) W19 03-80008770 fariz.hata
Nor Akmalia binti Kamaruddin Pembantu Tadbir (Kew) W19 03-80008778 norakmalia.kamaruddin

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL tuntutan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Husna binti Hela Ladin Ketua Penolong Pengarah WA48 03-80008711 husna.hela
Khairathul Aswarita binti Tan Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008661 aswarita
Siti Suria binti Razak Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008716 suria.razak
Azrin Sofhan bin Adnan Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008717 azrinsofhan.adnan
Norleen binti Ibrahim Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008793 norleen.ibrahim
Abdul Halim bin Siru Penolong Pegarah WA41 03-80008605 halim.siru
Rohaida binti Abdullah Penolong Pengarah WA41 03-80008714 rohaida.abdullah
Mohd Norfalihin bin Wahidzada Penolong Pengarah WA41 03-80008713 norfalihin
Amiza binti Jaafar Penolong Akauntan Kanan W32 03-80008718 amiza.jaafar
Nordiana binti Md Ali Penolong Akauntan Kanan W32 03-80008721 nordiana.mdali
Rozyana binti Jimat Penolong Akauntan W29 03-80008719 rozyana.jimat
Abdullah Fadhil bin Mat Zainun Penolong Akauntan W29 03-80008773 fadhil.matzainun
Siti Munirah binti Mohd Azlan Penolong Akauntan W29 03-80008779 munirah.azlan
Mohd Azizi bin Yusof Penolong Akauntan W29 03-80008762 zizie
Nurhayati binti Abu Hassan Bashri Penolong Akauntan W29 03-80008792 nurhayati.bashri
Nurul Akma binti Shafie Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008723 akma.shafie
Hairunnisa Ilwahdah binti Husin Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008720 hairunnisa
Muhamad Rosli bin Mohd Asmungi Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008722 rosli.asmungi
Zurina binti Ab Rafar Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008727 zurinarafar
Kosong Pembantu Akauntan Tinggi W28 03-80008792 -
Radha a/p Gunasekaran Pembantu Akauntan W22 03-80008721 radha
Hairini binti Muhamad Yunus Pembantu Akauntan W22(KUP) 03-80008728 hairini.yunus
Mohamad Hafizi bin Rahim Pembantu Akauntan W19 03-80008729 hafizi.rahim
Mohamad Aiza Izzat bin Abbas Pembantu Akauntan W19 03-80008774 izzat.abbas
Muhammad Hanif bin Mohd Nasan Pembantu Akauntan W19 03-80008772 hanifnasan
Abdul Muna'iem bin Idris Pembantu Tadbir (Kew) W19 03-80008725 munaiem.idris
Muhammad Sufyan bin Khairudin Pembantu Tadbir (Kew) W19 03-80008764 sufyan.khairudin

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
Bilik Pegawai - 03-20201608 -
Arif bin Awang @ Abdullah Penolong Akauntan Kanan W32 03-20201635 arif.abdullah
Rosniza binti Rozaini Penolong Akauntan W29(KUP) 03-20201660 rosniza.rozaini
Zuli Aniza binti Mohd @ Ab Razak Pembantu Akauntan Kanan W22 03-20201088 zulianiza.razak

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL sekuriti.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Siti Noor Engriani binti Abu Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008681 engriani.abu
Norizan binti Abu Bakar Penolong Akauntan W29 03-80008682 norizan.ab
Nor Rosmah binti Osman Pembantu Akuantan W22 03-80008780 norrosmah
Noridayu binti Jusoh Pembantu Tadbir (Kew) W19 03-80008781 noridayu.jusoh

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Haliza binti Hashim Timbalan Pengarah WA54 03-80008603 haliza.hashim
Norhanizah binti Yaacob Setiausaha Pejabat N29 03-80008604 norhanizah

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL admin.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Roziwaty binti Junaidi Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008621 roziwaty.junaidi
Rogaya binti Ibrahim Penolong Pengarah WA41 03-80008622 rogaya.ibrahim
Farah Nor Diyana binti Mohamad @ Shamsuddin Penolong Akauntan W29 (KUP) 03-80008628 farah.mohamad
Mohd Hanapi @ Mohd Halim bin Mohd Isa Pembantu Akauntan Kanan W22 03-80008624 mohdhanapi.isa
Norhafizah binti Abd Hamid Pembantu Tadbir (Kew) W22 (TBK) 03-80008629 fizah.hamid
Nur Hafizah @ Fizah binti Samsudin Ketua Pembantu Tadbir (P/O) N22 03-80008623 fizah.samsudin
Muhammad Amirul Fahmi bin Hassim Pembantu Tadbir (P/O) N19 03-80008625 amfahmi.hassim
Nor Roszaliza binti Awang Teh Pembantu Tadbir (P/O) N19 03-80008626 zaliza.awgteh
Nurqurratuaini Nabilah binti Mohammad Pembantu Tadbir (P/O) N19 03-80008627 nabilah.mohammad
Zulkefli bin Mohamad Rathi Pembantu Am Pejabat N11 03-80008630 zulkefli.rathi

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL penguatkuasaan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Azlena binti Abdul Jamil Ketua Penolong Pengarah Kanan WA52 03-80008631 azlena.jamil
Wan Ratifah binti Wan Junos Ketua Penolong Pengarah WA48 03-80008632 wratifah
Yazid bin Abd Razak Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008633 yazid.razak
Siti Rahmah binti Samad Penolong Pengarah Kanan WA44 03-80008634 sitirahmah
Muhammad Ariff Mustaqim bin Mohd Yusoff Penolong Pengarah WA41 03-80008635 ariffmustaqim.yusoff
Syed A'kashah bin Said Abdullah Penolong Pengarah WA41 03-80008638 syedakashah
Nurul Shazwani binti Zulkepli Penolong Pengarah WA41 03-80008636 shazwani.zulkepli
Nurfarahin binti Yahaya Penolong Pengarah WA41 03-80008637 farahin.yahaya
Nik Saiful Azlan bin Nik Kub Penolong Akauntan Kanan W32 03-80008639 saiful.nikkub
Rosni Mas Ayu binti Wahab Penolong Akauntan Kanan W32 03-80008640 rosnimasayu
Muhamad Azimee bin Md Ambiah Penolong Akauntan W29(KUP) 03-80008641 azimee.ambiah
Muhammad Asyraf bin Ramli Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008644 asyraf.ramli
Muhammad Hafizulazhar bin Shafie Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008645 hafizul.shafie

NAMA JAWATAN TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL perundingan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Nurazmiah binti Azri Ketua Penolong Pengarah WA48 03-80008651 nurazmiah.azri
Nor Ashikin binti Ismail Pembantu Akauntan Kanan W22 03-80008652 norashikin.ismail
Nur Aisha binti Mohd Basri Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008653 aisha.basri
Auni Izzati binti Mansor Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008654 auni.mansor
Nik Hafizah binti Nik Daud Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008654 nik.hafizah
Nur Syazwani binti Abd Rahman Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008653 nursyazwani.rahman
Mohammad Haziq bin Abdul Rahim Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008642 mohammadhaziq
Khairul Khairina binti Mustafa Eksekutif Perkhidmatan MySTEP 03-80008643 rina.mustafa