BWTD (PEGAWAI AKAUN / TUNTUTAN /PENGUATKUASAAN)




Hubungi Kami > BWTD (Pegawai Akaun / Tuntutan / Penguatkuasaan)

BWTD (PEGAWAI AKAUN / TUNTUTAN / PENGUATKUASAAN)



NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008611
EMEL bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Ayub bin Haji Zaidin 03-80008601 ayub
Norfaizah binti Abdullah Sani 03-80008602 faizah

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Arpah binti Jais @ Hj Mhd Dahlan 03-80008606 arpah.jais
Mahfuzah binti Wahab 03-80008607 mahfuzah
Mahfuza binti Masri 03-80008608 mahfuza.masri

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL akaun.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Roziwaty binti Junaidi 03-80008661 roziwaty.junaidi
Muhammad Ariff Mustaqim bin Mohd Yusoff 03-80008662 ariffmustaqim.yusoff
Rafidah binti Ahmad 03-80008663 fida.ahmad
Nik Saiful Azlan bin Nik Kub 03-80008664 saiful.nikkub
Nurul Huda binti Sukardi 03-80008665 huda.sukardi

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL tuntutan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Husna binti Hela Ladin 03-80008711 husna.hela
Ros Suhaila binti Abd Halim 03-80008712 suhaila.halim
Azrin Sofhan bin Adnan 03-80008713 azrinsofhan.adnan
Sivasubramaniam A/l Pothras @ Botharajo 03-80008714 siva.pothras
Suhaili binti Hussin 03-80008715 suhaili.hussin
Nurliyana Suhaini binti Mohamad Zaini 03-80008716 nurliyana.suhaini
Rogaya binti Ibrahim 03-80008717 rogaya.ibrahim
Wan Mardziah binti Wan Hamzah 03-80008721 mardziah
Nor Rosmah binti Osman 03-80008720 norrosmah
Mohd Zubir Shah bin Mohamed Kassim 03-80008722 zubir.kassim
Wan Amirul Afiffi bin Wan Adlin 03-80008727 wanamirul.adlin

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008613
EMEL sekuriti.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Siti Noor Engriani binti Abu 03-80008681 engriani.abu
Norizan binti Abu Bakar 03-80008682 norizan.ab

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Haliza binti Hashim 03-80008603 haliza.hashim
Norhafizah binti Mohd Termizi 03-80008604 hafizaht

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL admin.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Siti Aishah binti Baharom 03-80008621 aishah.bahrom
Syed Muhammad Hussin bin Syed A.Rahim 03-80008622 smhussin.sarahim
Nur Hafizah binti Fizah @ Samsudin 03-80008623 fizah.samsudin
Mohd Hanapi @ Mohd Halim bin Mohd Isa 03-80008624 mohdhanapi.isa
Roslina binti Mat Rejab 03-80008625 roslina.mrejab
Nor Roszaliza binti Awang Teh 03-80008626 zaliza.awgteh
Siti Hajar binti Paiman 03-80008627 siti.paiman
Muhamad Azimee bin Md Ambiah 03-80008628 azimee.ambiah
Suziawati binti Sakiman 03-80008630 suziawati

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL penguatkuasaan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Azlena binti Abdul Jamil 03-80008631 azlena.jamil
Wan Ratifah binti Wan Junos 03-80008632 wratifah
Yazid bin Abd Razak 03-80008633 yazid.razak
Norleen binti Ibrahim 03-80008634 norleen.ibrahim
Mohd Norfalihin bin Wahidzada 03-80008635 norfalihin
Siti Nuraini binti Mohd Khaizan 03-80008636 nuraini.khaizan
Fatin Afiqah binti Fauzi 03-80008637 fatin .fauzi
Aliah Hanim binti Ramdan 03-80008638 aliahhanim.ramdan
Arif bin Awang @ Abdullah 03-80008639 arif.abdullah
Mohamad Hafiz bin Hamdan 03-80008640 hafiz.hamdan
Norhidayu binti Samat 03-80008641 norhidayu.samat
Nurdiana binti Mohd Arshad 03-80008642 nurdiana.arshad
Siti Najlaa binti Abdul Rashid 03-80008643 sitinajlaa.rashid
Nurul Fariha binti Ahmad Zaki 03-80008644 nurulfariha.zaki
Muhammad Asyraf bin Ramli 03-80008645 asyraf.ramli

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
FAKS 03-80008612
EMEL perundingan.bwtd[@]anm[dot]gov[dot]my
Nurazmiah binti Azri 03-80008651 nurazmiah.azri
Nor Ashikin binti Ismail 03-80008652 norashikin.ismail
Nur Aisha binti Mohd Basri 03-80008653 aisha.basri
Auni Izzati binti Mansor 03-80008654 auni.mansor