UNIT WTD NEGERI 




Hubungi Kami > Unit WTD Negeri

UNIT WANG TAK DITUNTUT NEGERI



NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Perlis,
Tingkat 3, Bangunan Persekutuan,
Persiaran Jubli Emas,
01000 Kangar, Perlis
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 04-9762 668 / wtd_per@anm.gov.my
Azuana binti Ahmad 04-9762766 / 141 azuana.ahmad
Terrance a/l Rajimand 04-9762766 / 134 terrance.rajimand
Amizawati binti Ahmad 04-9762766 / 134 amizawati

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Kedah,
Aras G & 4, Zon C,
Wisma Persekutuan Anak Bukit,
06550 Anak Bukit, Alor Setar,
Kedah Darulaman.
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 04-7001021 / wtd_kdh@anm.gov.my
Muhammad Akmal Bin Radzi 04-7001063 / 115 akmal.radzi
Mohd Zahiru bin Ibrahim 04-7001000 / 163 zahiru.ibrahim
Siti Hajar binti Md Saad 04-7001000 / 198 hajar.saad
Muhammad Redzuan bin Daut 04-7001000 / 129 redzuan.daut
Nor Azean binti Azizan 04-7001000 / 200 azean.azizan
Mohd Suhaimy Bin Ahmad 04-7001000 / 200 suhaimy.ahmad
Kaunter WTD 04-7001000 / 124 -

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Pulau Pinang,
Tingkat 42, KOMTAR,
10000 Pulau Pinang
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 04- 2555 411 / wtd_penang@anm.gov.my
Kartik A/L Suresh 04-2555455 kartik.suresh
Nur Widhayanty Binti Abdul Ghani 04-2555446 nurwidhayanty
Noor Syarafina Binti Abdul Sani 04-2555556 syara.png
Norhaslinda Binti Md Noh 04-2555563 norhaslinda.mdnoh
Norizalina Binti Abdul Hamid 04-2555554 norizalina.abdhamid
Nasira Binti Moh Nasir 04-2555549 nasira.nasir

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Perak,
Tingkat 5-9, Wisma Maju Umno,
Jalan Sultan Idris Shah 30990 Ipoh, Perak.
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 05-2411343 / wtd_perak@anm.gov.my
Tun Nor Azura Binti Mohamed Hafizi 05-2462106 tun
Norshida Bt Mansor 05-2462182 norshida
Norhidayah Binti Halidi 05-2462180 hidayah.halidi
Mohd Hasrizad Bin Zaman 05-2462186 hasrizad.zaman
Mohd Zarim Bin Shamsuddin 05-2462186 zarim.shamsuddin
Nor Haliza Binti Ismail 05-2462186 haliza.ismail
Hazirah Binti Yan 05-2462182 hazirah.yan
Nor Shafawati Binti Jamal 05-2462183 norshafawati.jamal
Sharifah Mariatul Haliza Binti Abd Mahmad 05-2462181 mariatul
Rosmarina Binti Abu Hassan 05-2462181 rosmarina

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur Dan Putrajaya,
Tingkat 42, Menara Maybank, 100 Jalan Tun Perak,
50050 Kuala Lumpur
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat: 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 03-20267430 / penguatkuasaan.bwtd@anm.gov.my
Mohd Nazi bin Mat Yusoff 03-20568071 nazi.yusoff
Wan Ratifah binti Wan Junos 03-20568072 wratifah
Yazid bin Abd Razak 03-20568073 yazid.razak
Aliah Hanim binti Ramdan 03-20568074 aliahhanim.ramdan
Syed Muhammad Hussin bin Syed A.Rahim 03-20568075 smhussin.sarahim
Mohammad Khairul Anuar bin Ab Ghani 03-20568076 mkhairul.ghani
Suhaili binti Hussin 03-20568078 suhaili.hussin
Muhamad Hafiz bin Hamdan 03-20568079 hafiz.hamdan
Mohd Norfalihin bin Wahidzada 03-20568080 norfalihin
Arif bin Awang@Abdullah 03-20568091 arif.abdullah
Suriati binti Mohamed Ibrahim 03-20568092 suriati.mibrahim
Norhidayu binti Samat 03-20568093 norhidayu.samat
Nurdiana binti Mohd Arshad 03-20568079 nurdiana.arshad
Siti Najlaa binti Abdul Rashid 03-20568079 sitinajlaa.rashid
Nurul Fariha binti Ahmad Zaki 03-20568093 nurulfariha.zaki
Muhammad Asyraf bin Ramli 03-20568093 asyraf.ramli

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia Negeri Selangor
Menara Serba Dinamik,
Presint 3.4, Persiaran Perbandaran,
Seksyen 14, 40000 Shah Alam,
Selangor Darul Ehsan.
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat: 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 03-55105049 / wtd_sgr@anm.gov.my
Fadzreen Fadzril bin Baharin 03-55205216 fadzreen.baharin
Aidanani binti Sabri 03-55205211 aidanani.sabri
Norsuzila binti Misbah 03-55205212 norsuzila.misbah
Vasanthi A/P R. Nadarajan 03-55205213 vasanthi
Shafrina binti Md. Daud 03-55205214 shafrina.mddaud
Norshafiza binti Ab. Samad 03-55205214 shafiza.samad

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Melaka,
Aras 5, Menara Persekutuan,
Jalan Persekutuan, MITC,
Ayer Keroh, 75450 Melaka
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 06-234 5202 / wtd_mlk@anm.gov.my
Siti Nadia binti Atan 06-2895000 / 5042 sitinadia.atan
Zuhanida binti Johari 06-2895000 / 5040 zuhanida.johari
Norazah binti Abd Aziz 06-2895000 / 5031 norazah.aziz
Maizatul Afzan binti Mohd Zin 06-2895000 / 5032 maizatulafzan.zin
Siti Arfa binti Arshad 06-2895000 / 5044 arfa.arshad
Iqbal Emir bin Mahat 06-2895000 / 5033 iqbal.emir

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Sembilan,
Tkt 10, Wisma Persekutuan,
Jalan Dato Abdul Kadir,
70990 Seremban, Negeri Sembilan
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 06-762 2453 / ns_wtd@anm.gov.my
Elezanor Binti Abdul Hamid 06-7686873 elezanor.hamid
Siti Sharini Binti Shamsudin 06-7686861 sharini.shamsudin
Junaida Binti Jamaludin 06-7686867 junaidajamaludin
Norashida Binti Dan 06-7686861 shidazli

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Johor,
Aras 8 & 11, Menara Tabung Haji,
Jalan Ayer Molek, 80720 Johor Bahru, Johor
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 07-2268289 / wtd_jhr@anm.gov.my
Junaidah binti Abd Kadir 07-2249244 / 1086 juanidah.kadir
Mohamad Fadzly bin Mohamed Dasuki 07-2249244 / 1093 m.fadzly
Irfah binti Imat 07-2249244 / 1091 irfah
Suhana bt Mahat 07-2249244 / 1068 suhana.mahat
Mohd Nurul Azmi bin Jainuddin 07-2249244 / 1090 azmi.jainuddin
Mislama binti Ridwan 07-2249244 / 1066 mislama.ridwan
Suriyat binti Sharif 07-2249244 / 1089 suriyat.sharif

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Pahang,
Tingkat 4 & 5, Bangunan BSN,
Jalan Bank, 25000 Kuantan, Pahang
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 09-5165130 / wtd.phg@anm.gov.my
Norfadila Binti Mohd Khalil 09-5655808 norfadila.khalil
Anita Khairani Binti Mohd Tajudin 09-5655810 anita.tajudin
Nik Amalina Binti Nik Onu @ Nik Oun 09-5655810 nikamalina.nikoun
Nor Laile Binti Komar 09-5655809 norlaile
Mohd Zulfeqar Bin Mokhtar 09-5655809 zulfeqar.mokhtar
Latifah Binti Omar 09-5655800 latifah.omar

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Terengganu,
Tingkat 11, Wisma Persekutuan, Jalan Sultan Ismail,
20594 Kuala Terengganu, Terengganu
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 09-6274801 / wtd_trg@anm.gov.my
Ummi Shakirah bt Ahmad 09-6274802 shakirah.ahmad
Noorjulaila Bt Jasa 09-6274803 noorjulaila.jasa
Nurul Azwa Bt Said 09-6274805 nurul.azwa
Wan Samiha Bt Wan Yusoff 09-6274803 wsamiha

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Kelantan,
Blok A Bangunan Persekutuan,
Jalan Doktor,
15590 Kota Bharu, Kelantan
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 09-7475484 / wtd_kel@anm.gov.my
Siti Norina binti Abdul Manaf 09-7460200 / 231 norina.manaf
Nor Adila Azua binti Mohd Nasir 09-7460200 / 234 adilaazua.nasir
Norazira bt Hussain 09-7460200 / 233 norazira.hussain
Nur Fadhlina binti Dungun 09-7460200 / 291 fadhlina.kel

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Sabah,
Tingkat 6 & 7, Wisma Perindustrian,
Jln Istiadat, Telik Likas Beg Berkunci 2053,
88594 Kota Kinabalu, Sabah
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat: 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 088-210828 / wtd_kki@anm.gov.my
Alecia Siniun 088-324835 alecia.sdk
Jenny Kuinsin 088-324846 jenny.kuinsin
Juinita binti Ranggangon 088-324846 juinita.ranggangon
Lornna Thadius 088-324846 lornna.thadius
Lo Chau Nyen 088-324847 chaunyen
Marini binti Awang Karim 088-324847 marini.karim
Azlinah binti Abdul Manaf 088-324853 azlinah.abdulmanaf

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Sarawak,
Tingkat 6, Bangunan Tun Datuk Patinggi Tuanku Haji Bujang,
Jalan Simpang Tiga, 93594 Kuching, Sarawak
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 082-524554 / wtd_kch@anm.gov.my
Chong Chun Yen 082-524524 / 513 chongchunyen
Sazalina Binti Wahap 082-524524 / 516 sazalina.wahap
Dayang Nor Adilla bt Abang Ridzuan 082-524524 / 512 Adilla.ridzuan
Nur Hajar Belinda Binti Nayong 082-524524 / 511 belinda.nayong
Marlisa Ak Leong 082-524524 / 502 marlisa.leong
Nurshida Binti Ismawi 082-524524 / 514 nurshida.ismawi
Sharifah Jalita Bt Wan Ali 082-524524 / 508 jalita