UNIT WTD NEGERI 




Hubungi Kami > Unit WTD Negeri

UNIT WANG TAK DITUNTUT NEGERI



NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Perlis,
Tingkat 3, Bangunan Persekutuan,
Persiaran Jubli Emas,
01000 Kangar, Perlis
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 04-976 2668 / wtd_per@anm.gov.my
Siti Jamaliah binti Bakir 04-9762 766 / 141 jamaliah.bakir
Mohd Rozaimin bin Mohamed Anuar 04-9762 766 / 134 rozaimin.anuar

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Kedah,
Aras G & 4, Zon C,
Wisma Persekutuan Anak Bukit,
06550 Anak Bukit, Alor Setar,
Kedah Darulaman.
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 04-700 1011/1068/wtd_kdh@anm.gov.my
Siti Solehah Bt Abdul Rahim 04-7001 063 / 115 sitisolehah.rahim
Mohd Zahiru bin Ibrahim 04-7001 000 / 163 zahiru.ibrahim
Mustakimah binti Mohd Nahar 04-7001 000 / 129 mustaqim
Noor Azian binti Othman 04-7001 000 / 198 azian.othman

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Pulau Pinang,
Tingkat 42, KOMTAR,
10000 Pulau Pinang
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 04- 255 5577 / wtd_penang@anm.gov.my
Anis Nabilah binti Amiruslan 04-2555530 anis.amiruslan
Nur Widhayanty binti Abdul Ghani 04-2555446 nurwidhayanty
Hamizira binti Ahmad 04-2555556 hamizira
Norhaslinda binti Md Noh 04-2555563 norhaslinda.mdnoh
Masree bin Mohd Yusof 04-2555554 masree.yusofm
Rafie Bin Yusof 04-2555549 rafie.yusof

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Perak,
Aras 3 & 4, Menara SSM Ipoh Perak,
Jalan Basco Kepayang 1,
Basco Venue @ Kepayang, 31400 Ipoh, Perak.
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 9.00 pagi - 4.00 petang
Jumaat : 9.00 pagi - 12.00 tengahari
2.45 petang - 4.00 petang
FAKS / EMEL 05-241 1343 / wtd_perak@anm.gov.my
Nor Emilia binti Maswan 05-2462 100 / EXT : 108 emilia.maswan
Nor Haliza binti Ismail 05-2462 100 / EXT : 225 haliza.ismail
Nor Shafawati binti Jamal 05-2462 100 / EXT : 222 norshafawati.jamal
Rafawati binti Mustaffa 05-2462 100 / EXT : 227 rafawati.mustaffa
Nor Hidayah binti Ahmad 05-2462 100 / EXT : 221 norhidayah.ahmad
Mohd Zarim bin Shamsuddin 05-2462 100 / EXT : 220 zarim.shamsuddin
Normala binti Yang Ghazali 05-2462 100 / EXT : 223 normala.prk
Sharifah Mariatul Haliza binti Abd Mahmad 05-2462 100 / EXT : 226 mariatul
Gunavathy A/P Seluamany 05-2462 100 / EXT : 228 guna.seluamany

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM)
Bahagian Pengurusan Wang Tak Dituntut,
Aras 1, Perbendaharaan 2
Presint 2, 62594 Putrajaya,
Wilayah Persekutuan Putrajaya
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 9.00 pagi - 4.00 petang
Jumaat: 9.00 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.00 petang
FAKS / EMEL 03-8000 8600 / penguatkuasaan.bwtd@anm.gov.my
Azlena binti Abdul Jamil 03-8000 8631 azlena.jamil
Wan Ratifah binti Wan Junos 03-8000 8632 wratifah
Mazlan bin Abdullah 03-8000 8633 mazlan
Siti Rahmah binti Samad 03-8000 8634 sitirahmah
kosong 03-8000 8635 -
Syed A'kashah bin Said Abdullah 03-8000 8638 syedakashah
Nurul Shazwani binti Zulkepli 03-8000 8636 shazwani.zulkepli
Nurfarahin binti Yahaya 03-8000 8637 farahin.yahaya
Nik Saiful Azlan bin Nik Kub 03-8000 8639 saiful.nikkub
Rosni Mas Ayu binti Wahab 03-8000 8640 rosnimasayu
Ganggeswary A/P Muniandy 03-8000 8641 ganggeswary.muniandy
Muhammad Asyraf bin Ramli 03-8000 8644 asyraf.ramli
Muhammad Sufyan Bin Khairudin 03-8000 8645 sufyan.khairudin

NAMA TELEFON EMEL (@wtd_sgr@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Selangor,
Menara Naza TTDI, Aras 6, 12 & 13,
No. 11, Jalan Judo 13/45, Seksyen 13,
40100 Shah Alam, Selangor
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 9.00 pagi - 4.00 petang
Jumaat: 9.00 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.00 petang
FAKS / EMEL 03-5510 5049 / wtd_sgr@anm.gov.my
Muhammad Iqmal bin A Manap 03-5520 5216 / 5216 iqmal
Nurdiana binti Roslan 03-5520 5214 / 5214 nurdiana.roslan
Faridah binti Kamaruddin 03-5520 5212 / 5212 faridah.kamaruddin
Norsuzila binti Misbah 03-5520 5211 / 5211 norsuzila.misbah
Pn. Vasanta Kumari A/P Balakrishnan 03-5520 5213 / 5213 vasanta
Norshafiza binti Ab. Samad 03-5520 5215 / 5215 shafiza.samad

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Melaka,
Aras 5, Menara Persekutuan,
Jalan Persekutuan, MITC,
Ayer Keroh, 75450 Melaka
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 06-234 5201 / wtd_mlk@anm.gov.my
Aimi Safura binti Ismail 06-2895034 aimisafura
Sufian bin Md. Yunus 06-2895033 sufian.yunus
Nur Fatihah binti Yusuf 06-2895031 nurfatihah
Sharifah Nadiah binti Syed Pakri 06-2895032 shnadiah.pakri
Normala binti Yusof 06-2895081 normala.yusof
Mohd Izwan bin Hamidon 06-2895035 izwan.hamidon

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Sembilan,
Tkt 10, Wisma Persekutuan,
Jalan Dato Abdul Kadir,
70990 Seremban, Negeri Sembilan
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 06-761 9027 / ns_wtd@anm.gov.my
Zaza Eliza binti Mohd Redza 06-7686873 zazaeliza
Mohamad Zahir bin Ibrahim 06-768 6867 zahir.ibrahim
Zamzilawati binti Johan 06-7686861 zamzilawati
Hasnah binti Basirun 06-7686861 hasnah.basirun

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Johor,
Aras 8 & 11, Menara Tabung Haji,
Jalan Ayer Molek, 80720 Johor Bahru, Johor
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 07-223 9322 / wtd_jhr@anm.gov.my
Siti Zubaidah binti Halim 07-2241086 siti.zubaidah
Norizan binti Ab Halim 07-2241093 norizan.abdhalim
Irfah binti Imat 07-2241091 irfah
Liyana binti Ibrahim 07-2241068 lyana.mlk
Mohd Nurul Azmi bin Jainuddin 07-2241090 azmi.jainuddin
Siti Sharifah Hanim binti Mohd Bajuri 07-2241066 hanim.bajuri
Kosong 07-2241089

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Pahang,
Tingkat 5, Wisma Persekutuan, Jalan Gambut,
25594 Kuantan Pahang
09-5915000
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 09-516 4931 / wtd.phg@anm.gov.my
Thuaibah binti Abdul Ghani 09-5915156 thuaibah.abdulghani
Nor Azlina binti Najib 09-5915055 norazlina.najib
Anita Khairani binti Mohd Tajudin 09-5915164 anita.tajuddin
Nor Azizah binti Muhamed 09-5915061 azizah.muhamed
Nik Amalina binti Nik Onu @ Nik Oun 09-5915063 nikamalina.nikoun
Zanariah binti Sane 09-5915066 zanariah.sane
Yazida Laila binti Deraman 09-5915050 yazida
Nor Wahidatulsalwa binti Aziz 09-5915052 wahida.aziz

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Terengganu,
Tingkat 11, Wisma Persekutuan, Jalan Sultan Ismail,
20594 Kuala Terengganu, Terengganu
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 09-622 2137 / wtd_trg@anm.gov.my
Zawiah binti Abdullah 09-6278 280 zawiah.ab
Noorjulaila binti Jasa 09-6278277 noorjulaila.jasa
Nurul Azwa binti Said 09-6278276 nurul.azwa
Nur Hidayah binti Shafi'ei 09-6278275 hidayah.safiei

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Kelantan,
Blok A Bangunan Persekutuan,
Jalan Doktor,
15590 Kota Bharu, Kelantan
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 09-747 5484 / wtd_kel@anm.gov.my
Siti Shahirah binti Sobri 09-7460231 shahirah.sobri
Suhaila binti Sulaiman 09-7460291 suhaila.sulaiman
Norazira binti Hussain 09-7460233 norazira.hussain
Tengku Nor Hasliza binti Tengku Ab Hamid 09-7460234 norhasliza.hamid
Mohd Zaidi nin Ab Rashid 09-7460238 zaidi.abrashid

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Sabah,
Tingkat 6 & 7, Wisma Perindustrian,
Jln Istiadat, Telik Likas Beg Berkunci 2053,
88594 Kota Kinabalu, Sabah
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat: 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 088-210 828 / wtd_kki@anm.gov.my
Suryanie binti Unchang 088-324835 suryanie
Fernandez John Gasam 088-324846 fernandez.john
Dayang Norasiah binti Ali 088-324842 norasiah.ali
Rozian binti Sanon 088-324816 rozian.sanon
Zanah binti Halim 088-324842 zanah.halim
Maigoh bin Gutut 088-324842 maigoh.gutut
Maslida Paunil 088-324853 maslida.paunil

NAMA TELEFON EMEL (@anm.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Sarawak,
Tingkat 6, Bangunan Tun Datuk Patinggi Tuanku Haji Bujang,
Jalan Simpang Tiga, 93594 Kuching, Sarawak
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 082-2524 599 / wtd_kch@anm.gov.my
Chong Chun Yen 082-524513 chongchunyen
Arneaz Thashier Binti Ahmad 082-524512 arneaz.ahmad
Patricia Jinap Anak Machau 082-524511 patricia.jinap
Maria Anak Munyen 082-524514 maria
Daniel Ding 082-524502 daniel.ding
wan Zurina binti Wan Ambi 082-524520 wanzurina
Sweny Anak Dekan 082-524508 sweny