UNIT WTD NEGERI 




Hubungi Kami > Unit WTD Negeri

UNIT WANG TAK DITUNTUT NEGERI



NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Perlis,
Tingkat 3, Bangunan Persekutuan,
Persiaran Jubli Emas,
01000 Kangar, Perlis
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 04-976 2668 / wtd_per@anm.gov.my
Azuana binti Ahmad 04-9762766 azuana.ahmad.janm
Terrance a/l Rajimand 04-9762766 terrance.rajimand.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Kedah,
Aras G & 4, Zon C,
Wisma Persekutuan Anak Bukit,
06550 Anak Bukit, Alor Setar,
Kedah Darulaman.
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 04-700 1011/1068/wtd_kdh@anm.gov.my
Muhammad Akmal Bin Radzi 04-7001115 akmal.radzi.janm
Mohd Zahiru bin Ibrahim 04-7001163 zahiru.ibrahim.janm
Mussitah Binti Ali 04-7001198 mussitah.ali.janm
Muhammad Redzuan bin Daut 04-7001129 redzuan.daut.janm
Nor Azian Binti Othman 04-7001124 azian.othman.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Pulau Pinang,
Tingkat 42, KOMTAR,
10000 Pulau Pinang
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 04- 255 5577 / wtd_penang@anm.gov.my
Kartik A/L Suresh 04-2555445 kartik.suresh.janm
Nur Widhayanty Binti Abdul Ghani 04-2555446 nurwidhayanty.janm
Hamizira Binti Ahmad 04-2555556 hamizira.janm
Norhaslinda Binti Md Noh 04-2555563 norhaslinda.mdnoh.janm
Nur Hasmiza Binti Mohd Zin 04-2555517 hasmiza.zin.janm
Masree Bin Mohd Yusof 04-2555554 masree.yusof.janm
Rafie Bin Yusof 04-2555549 rafie.yusof.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Perak,
Tingkat 5-9, Wisma Maju Umno,
Jalan Sultan Idris Shah 30990 Ipoh, Perak.
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 05-241 1343 / wtd_perak@anm.gov.my
Nor Emilia Binti Maswan 05-2462106 emilia.janm
Nor Haliza Binti Ismail 05-2462106 haliza.ismail.janm
Nor Shafawati Binti Jamal 05-2462180 norshafawati.jamal.janm
Nor Hidayah Binti Ahmad 05-2462180 norhidayah.ahmad.janm
Hazirah Binti Yan 05-2462182 hazirah.yan.janm
Normala Binti Yang Ghazali 05-2462186 normala.prk.janm
Mohd Zarim Bin Shamsuddin 05-2462186 zarim.shamsuddin.janm
Sharifah Mariatul Haliza Binti Abd Mahmad 05-2462106 mariatul.janm
Rosmarina Binti Abu Hassan 05-2462181 rosmarina.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM)
Bahagian Pengurusan Wang Tak Dituntut,
Aras 1, Perbendaharaan 2
Presint 2, 62594 Putrajaya,
Wilayah Persekutuan Putrajaya
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 9.00 pagi - 4.00 petang
Jumaat: 9.00 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.00 petang
FAKS / EMEL 03-8000 8600 / penguatkuasaan.bwtd@anm.gov.my
Azlena binti Abdul Jamil 03-8000 8631 azlena.jamil.janm
Wan Ratifah bint Wan Junos 03-8000 8632 wratifah.janm
Yazid bin Abd Razak 03-8000 8633 yazid.razak.janm
Siti Rahmah Binti Samad 03-8000 8634 sitirahmah.janm
Rogaya Binti Ibrahim 03-8000 8635 rogaya.ibrahim.janm
Siti Nuraini binti Khaizan 03-8000 8636 nuraini.khaizan.janm
Fatin Afiqah binti Fauzi 03-8000 8637 fatin.fauzi.janm
Aliah Hanim binti Hamdan 03-8000 8638 aliahhanim.ramdan.janm
Nik Saiful Azlan Bin Nik Kub 03-8000 8639 saiful.nikkub.janm
Muhamad Hafiz bin Hamdan 03-8000 8640 hafiz.hamdan.janm
Norhidayu Binti Samat 03-8000 8641 norhidayu.samat.janm
Ahmad Rathomie Bin Hasbullah 03-8000 8642 ahmad.rathomie.janm
Muhammad Asyraf Bin Ramli 03-8000 8644 asyraf.ramli.janm
Muhamad Hafizulazhar Bin Syafie 03-8000 8645 hafizul.syafie

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Selangor,
Menara Naza TTDI, Aras 6, 12 & 13,
No. 11, Jalan Judo 13/45, Seksyen 13,
40100 Shah Alam, Selangor
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 9.00 pagi - 4.00 petang
Jumaat: 9.00 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.00 petang
FAKS / EMEL 03-5510 5049 / wtd_sgr@anm.gov.my
Aainaa binti Ariffin 03-55205216 aainaa.janm
Aidanani binti Sabri 03-55205212 aidanani.sabri.janm
Norsuzila binti Misbah 03-55205211 norsuzila.misbah.janm
Rosaidy Bin Sudin 03-55205213 rosaidy.sudin.janm
Nurdiana Binti Roslan 03-55205214 nurdiana.roslan.janm
Norshafiza binti Ab. Samad 03-55205215 shafiza.samad.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Melaka,
Aras 5, Menara Persekutuan,
Jalan Persekutuan, MITC,
Ayer Keroh, 75450 Melaka
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 06-234 5201 / wtd_mlk@anm.gov.my
Zuhanida binti Johari 06-2895040 zuhanida.johari.janm
Sufian bin Md. Yunus 06-2895033 sufian.yunus.janm
Norazah binti Abd Aziz 06-2895031 norazah.aziz.janm
Maizatul Afzan binti Mohd Zin 06-2895032 maizatulafzan.zin.janm
Nur UI Saadah Binti Mustapha 06-2895041 saadah.mustapha.janm
Kamaliah binti Mohamed Idris 06-2895044 kamaliah.idris.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Sembilan,
Tkt 10, Wisma Persekutuan,
Jalan Dato Abdul Kadir,
70990 Seremban, Negeri Sembilan
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 06-761 9027 / ns_wtd@anm.gov.my
Zaza Eliza binti Mohd Redza 06-7686873 zazaeliza.janm
Siti Sharini Binti Shamsudin 06-768 6861 sharini.shamsudin.janm
Mohamad Zahir Bin Ibrahim 06-7686867 zahir.ibrahim.janm
Nur Syahidayu Binti shariff 06-7686865 shahidayu.shariff.janm
Norashida Binti Dan 06-7686861 shidazli.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Johor,
Aras 8 & 11, Menara Tabung Haji,
Jalan Ayer Molek, 80720 Johor Bahru, Johor
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 07-223 9322 / wtd_jhr@anm.gov.my
Junaidah bt Abd Kadir 07-2249244 juanidah.kadir.janm
Mohamad Fadzly bin Mohamed Dasuki 07-2249244 m.fadzly.janm
Irfah bt Imat 07-2249244 irfah.janm
Mohd Nurul Azmi bin Jainuddin 07-2249244 azmi.jainuddin.janm
Mislama bt Ridwan 07-2249244 mislama.ridwan.janm
Suriyat bt Sharif 07-2249244 suriyat.sharif.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Pahang,
Tingkat 5, Wisma Persekutuan, Jalan Gambut,
25594 Kuantan Pahang
09-5915000
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 09-516 4931 / wtd.phg@anm.gov.my
Nor Azlina binti Najib 09-5915055 norazlina.najib.janm
Mohd Zulfeqar bin Mokhtar 09-5915061 zulfeqar.mokhtar.janm
Nor Laile binti Komar 09-5915066 norlaile.janm
Anita Khairani binti Mohd Tajudin 09-5915064 anita.tajudin.janm
Nik Amalina binti Nik Onu @ Nik Oun 09-5915063 nikamalina.nikoun.janm
Yazida Laila Binti Deraman 09-5915050 yazida.janm
Muhammad Hasrul Izwan bin Kamaruddin 09-5915060 hasrul.izwan.janm
Roslan bin Mat Jusoh 09-5915051 roslan.77.janm
Nor Wahidatulsalwa binti Aziz 09-5915052 wahida.aziz.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Terengganu,
Tingkat 11, Wisma Persekutuan, Jalan Sultan Ismail,
20594 Kuala Terengganu, Terengganu
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 09-622 2137 / wtd_trg@anm.gov.my
Kosong - -
Noorjulaila Bt Jasa 09-6278277 noorjulaila.jasa.janm
Nurul Azwa Bt Said 09-6274805 nurul.azwa
Kosong - -

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Kelantan,
Blok A Bangunan Persekutuan,
Jalan Doktor,
15590 Kota Bharu, Kelantan
WAKTU URUSAN Ahad – Rabu : 8.30 pagi - 4.30 petang
Khamis : 8.30 pagi - 3.00 petang
FAKS / EMEL 09-747 5484 / wtd_kel@anm.gov.my
Nur Anis binti Md Sahibudin 09-7460200 nur.anis.janm
Nor Adila Azua binti Mohd Nasir 09-7460200 adilaazua.nasir.janm
Norazira bt Hussain 09-7460200 norazira.hussain.janm
Suraya Binti Mohd Noor 09-7460200 suraya.mnoor.janm
Mohd Zaidi Bin Ab Rashid 09-7460200 zaidi.abrashid.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Sabah,
Tingkat 6 & 7, Wisma Perindustrian,
Jln Istiadat, Telik Likas Beg Berkunci 2053,
88594 Kota Kinabalu, Sabah
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat: 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 088-210 828 / wtd_kki@anm.gov.my
Nik Arifah Binti Abdul Ghafar 088-324835 nik.arifah.janm
Rozian Binti Sanon 088-324816 rozian.sanon.janm
Zanah Binti Halim 088-324842 zanah.halim.janm
Lornna Thadius 088-324846 lornna.thadius.janm
Lo Chau Nyen 088-324847 chaunyen.janm
Maigoh Bin Gutut 088-324842 marini.karim.janm
Maslida Paunil 088-324853 maslida.paunil.janm

NAMA TELEFON EMEL (@1govuc.gov.my)
ALAMAT Jabatan Akauntan Negara Malaysia (JANM) Negeri Sarawak,
Tingkat 6, Bangunan Tun Datuk Patinggi Tuanku Haji Bujang,
Jalan Simpang Tiga, 93594 Kuching, Sarawak
WAKTU URUSAN Isnin – Khamis : 8.30 pagi - 4.30 petang
Jumaat : 8.30 pagi - 12.15 tengahari
2.45 petang - 4.30 petang
FAKS / EMEL 082-2524 599 / wtd_kch@anm.gov.my
Chong Chun Yen 082-524524 chongchunyen.janm
Arneaz Thashier Binti Ahmad 082-524524 arneaz.ahmad.janm
Patricia Jinap Anak Machau 082-524524 patricia.jinap.janm
Marlisa Anak Leong 082-254144 marlisa.leong.janm
Nurshida Binti Ismawi 082-524524 nurshida.ismawi.janm
Marina Binti Amin 082-524524 marina.amin.janm